Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Світове виробництво кукурудзи в 2011/12 МР досягне рекордних 853 млн. т

Хоча врожай кукурудзи в США був дещо нижчим, ніж у минулому році, більш високий обсяг виробництва в інших країнах, згідно з прогнозом Міжнародної ради із зерна (IGC), призведе до збільшення світового виробництва кукурудзи до нового рекордного значення - 853 млн. т (проти 826 млн. т в попередньому сезоні).

Враховуючи, що збиральна кампанія в Північній Америці і Європі увійшла в завершальну стадію, в центрі уваги опиняються країни південної півкулі, де фермери в Аргентині, Бразилії і Південній Африці повинні засіяти більше кукурудзи, ніж в 2010/11 МР.

Внаслідок сильної конкуренції з боку кормових сортів пшениці і прогнозованого уповільнення зростання промислового попиту, світове використання, згідно з прогнозом, буде збільшуватися більш низькими темпами, ніж зазвичай. Тим не менше, оскільки його показник все ж повинен перевищити обсяг виробництва, запаси на кінець 2011/12 МР, згідно з прогнозом, скоротяться до п'ятирічного мінімуму. Торгівля в році, який закінчується в червні 2012 року, згідно з прогнозом, збільшиться на 1% у зв'язку зі стійким попитом з боку покупців в окремих регіонах Латинської Америки, Азії та Північної Африки.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини