Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

GASC розширює коло постачальників пшениці на внутрішній ринок Єгипту

GASC розширює коло постачальників пшениці на внутрішній ринок Єгипту

За повідомленнями офіційних джерел, Болгарія, Угорщина і Польща подали заявку єгипетському держоператору GASC з проханням про включення вищезгаданих країн у список потенційних постачальників пшениці на внутрішній ринок Єгипту. Для вивчення даного питання найближчим часом представники GASC намір відвідати ці країни з офіційним візитом. В основі переговорів лежить намір підготувати місцеву пшеницю до отримання дозволу на участь у тендерах, що проводяться північноафриканської країною. Крім того, дане рішення має під собою намір «приструнити» зростання цін на причорноморську зернову, який періодично спостерігається.

Спочатку представники GASC мають намір вивчити якість пропонованої продукції. При цьому вимоги GASC до пшениці із зазначених країн будуть такими ж, як і до причорноморської зернової. Мінімальна частка вмісту протеїну в зерні повинна становити не менше 12%. У зерні, що постачався імпортеру, повинні повністю відсутнім домішки амброзії. При цьому представники GASC залишають за собою право направити в порт відвантаження фахівців для перевірки відповідності якості експортованої пшениці тим вимогам, які пред'являє до держоператор зазначеної продукції. Таким чином, представники GASC намір мінімізувати свої ризики при торгівлі з традиційними джерелами зернової для Єгипту.

Крім того, планується також з'ясувати, наскільки рівень пропозиції цін на пшеницю відповідає поточному міжнародному рівню. Якщо буде досягнуто домовленості щодо всіх вищезазначених вимог, то вже найближчим часом, в тендерах, що проводяться GASC, братимуть участь також і болгарська, польська та угорська зернова. що тільки підсилить дух змагання між традиційними постачальниками пшениці.

Нагадаємо, що в 2011/12 МР поставки пшениці в Єгипет у рамках тендера, проведеного держоператором GASC, склали близько 3,84 млн. тонн. При цьому, велика частина зернової була походженням з Росії (3,06 млн. тонн). Крім того, в результаті проведених угод Єгипет закупив 240 тис. тонн казахстанської зерновий, 300 тис. тонн української продукції, а також 180 тис. тонн румунською. Ще близько 60 тис. тонн зернової довільного причорноморського походження було законтрактовано на імпорт на останньому тендері.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини