Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Канада: в 2011/12 МР перехідні запаси каноли зменшаться на 40%

Європейські аналітики прогнозують, що в 2011/12 МР (серпень-липень) перехідні запаси каноли зменшаться в Канаді в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 40% до 1,1 млн. т, що пов'язано з активним експортом і переробкою.

У порівнянні з 2010/11 МР збільшиться переробка на 5,7%. Експорт зросте на 6,9% до 7,7 млн. т. Сумарний обсяг експорту та переробки складе 14,4 млн. т.

Експерти відзначають збільшення поставок ріпаку до Китаю, що пов'язано зі зменшенням внутрішнього виробництва і наявністю великих потужностей з переробки в цій країні.

З початку 2011 р. вартість каноли на канадській біржі ICE Futures зменшилася на 14%. Її зниження було викликано побоюваннями з приводу поглиблення економічної кризи в США і ЄС, що може призвести до зменшення попиту.

У серпні-листопаді ц.р. Канада збільшила експорт каноли в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 9%, переробку - на 8%.

Виробництво збільшилося в 2011 р. на 5,3% до 13,8 млн. т.

Канада є одним з найбільших в світі виробників і експортерів ріпаку.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 24 листопада по 1 грудня на канадській біржі WCE січневий контракт на каноли подешевшав на C $ 0,8 / т до C $ 499 / т FOB.

Підтримку ринку надали деякий подорожчання сої, підвищення котирувань на цінні папери і дані про брак вологи в деяких районах ЄС. Знижувальний вплив мали побоювання з приводу стану світової економіки.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини