Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Росія: в порту Кавказ ввели в експлуатацію новий зерновий термінал

Компанія "Лада-Геленджик-транс" (Росія) ввела в експлуатацію побудований нею зерновий термінал в порту Кавказ. На будівництво терміналу, яке почалося в 2010 р., було витрачено більше 450 млн. руб. Обсяг перевалки вантажів складе 900 тис. т на рік, у тому числі зерна - 700 тис. т, шроту - 200 тис. т. Термінал зможе приймати зерно, доставлене залізницею та автотранспортом, передає ІА "Жива Кубань".

У 2012 р. на створення інфраструктури для роботи перевантажувального комплексу на терміналі, на реконструкцію під'їзних шляхів, планується направити більше 450 млн. руб.

Довідка: ЗАТ "Лада-Геленджик-транс" входить в холдинг агроіндустріальном "Південь Русі". Компанія з 1994 р. перевалює зовнішньоторговельні вантажі з морського порту Кавказ до країн Чорноморського басейну, Середземномор'я, Азії та Африки. До відкриття нового зернового терміналу на експорт через порт перевалювали тільки шрот (до 200 тис. т), що отримується на олієекстракційних заводах "Півдня Русі". До групи "Південь Русі" входять понад 20 сільгосппідприємств на півдні Росії.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини