Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Казахстан: Продкорпорація оголосила про продаж пшениці з держзапасів

Національна компанія "Продовольча контрактна корпорація" (Казахстан) оголосила про реалізацію продовольчої пшениці м'якої 3-го класу з урожаю 2007-2011 рр.., Пише ІА "Казах-Зерно".

"АТ" НК "Продкорпорація" оголошує про реалізацію продовольчої пшениці м'якої 3 класу з урожаю 2007-2011 рр.. на умовах попередньої оплати або з відстрочкою платежу, а також у формі надання товарних кредитів під ліквідне забезпечення ", - йдеться в повідомленні корпорації, поширеному 12 грудня 2011

Також в повідомленні зазначається, що ціна, умови поставки та інша додаткова інформація буде опублікована на сайті корпорації. Для отримання інформації про реалізацію зерна необхідно звернутися до обласних та регіональні представництва АТ "НК" Продкорпорація ".

Довідка: АТ "НК" Продовольча контрактна корпорація "входить в структуру нацхолдінга" КазАгро ". Корпорація здійснює закуп зерна та збереження державного резерву. Поряд із забезпеченням продовольчої безпеки країни вона також займається регулюванням внутрішнього зернового ринку, інвестиційною діяльністю та експортом зерна.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини