Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Великобританія: у липні-жовтні 2011 р. експорт пшениці склав 850,4 тис. т

За інформацією митної служби Великобританії, в жовтні 2011 р. країна експортувала 291,5 тис. т пшениці. Це більш ніж на 15% менше поставок в аналогічний період попереднього року, проте на 5% більше експорту у вересні ц.р.

У липні-жовтні ц.р. експорт склав 850,4 тис. т проти 1,2 млн. т в аналогічний період 2010 р.

Найбільшим імпортером британської продукції в жовтні були Нідерланди, куди були поставлені 118,4 тис. т. Іспанія імпортувала 74,5 тис. т, Німеччина - 18,6 тис. т. До Італії були поставлені 16,9 тис. т, Марокко - 5,4 тис. т.

Як повідомляла компанія "Проагро", експерти Агентства Великобританії з питань навколишнього середовища висловлюють побоювання з приводу дефіциту опадів, що може негативно позначитися на перспективах урожаю. У деяких регіонах Англії посуха є найсильнішою за всю історію спостережень. Рівень грунтових вод знизився.

Осіння засуха ускладнюється тим, що в багатьох районах Англії водні ресурси не встигли відновитися. Як відомо, раніше в поточному році у зв'язку з дефіцитом опадів уряд оголосив особливе становище в деяких регіонах країни.

На частку Східної Англії, де відчувається гострий дефіцит опадів, припадає 53% британського виробництва цукрових буряків, 15% пшениці та 13% ячменю.

Фахівці Агентства прогнозують, що в майбутньому рівень опадів у країні зменшиться, що може стати для неї серйозною проблемою.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини