Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Росія: в 2011 р. урожай зерна в заліковій вазі склав 92 млн. т

Урожай зерна в РФ в чистій вазі в 2011 р. склав 92 млн. т проти 60,9 млн. т торік. "У вазі до підробітку зібрано 98 млн. т зерна, в чистій вазі - 92 млн. т", - повідомив президент Національної спілки зерновиробників (НСЗ) Росії П. Скурихін 13 грудня 2011 на прес-конференції в Москві, пише ІА " Інтерфакс ".

За його словами, "урожай досить непоганий, він показує необхідність роботи над розширенням інфраструктури зернового ринку, перш за все над поліпшенням елеваторного господарства та транспортної логістики".

П. Скурихін також повідомив, що озимі під урожай 2012 розміщені на 16,5 млн. га, в більшості регіонів сівбу пройшов досить сприятливо, істотних втрат по озимих в даний час не прогнозується. "Хоча достатню заклопотаність викликає тепла погода, що може негативно вплинути на стан посівів", - додав він.

Як прогнозує НСЗ, загальна площа сівби с / г культур в цьому сільгоспроці (липень 2011 - червень 2012 рр..) Складе 78 млн. га проти 76,4 млн. га в минулому сільгоспроці. Зростання відбудеться в основному за рахунок збільшення площі під озимою пшеницею, в той час як площі ярої пшениці будуть скорочені. Відбудеться і зниження площ під соняшником, вважає П. Скурихін. Зерновий клин він прогнозує в розмірі 46,2 млн. га.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини