Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Таджикистан експортував сухофруктів на суму $ 25 млн

Таджикистан експортував сухофруктів на суму $ 25 млн

З початку поточного року з Таджикистану було експортовано 63 тис. т сухофруктів на суму $ 25 млн. Про це повідомили в Митній службі країни, передає "Авеста".

«В основному сухофрукти експортовані в Росію і Казахстан. Обсяг експорту сухофруктів в країни далекого зарубіжжя, зокрема, Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) і Європу є незначним », - сказав джерело.

Тим часом, як стало відомо "Авеста" в адміністрації Ісфарінского району, в Ісфара запрацювало нове підприємство «Баракат» з переробки фруктів, в тому числі і сухофруктів. Підприємство оснащене сучасним обладнанням та здійснює п'ять етапів переробки фруктів. Кінцевим циклом переробки є сушка та упаковка фруктів.

«В даний час переробляється урюк, оскільки в зазначеному районі існують урюковие сади на великих площах, і виробництво продукції в сезон становить десятки тисяч тонн», - розповіло джерело. «Є ймовірність того, що відтепер на даному підприємстві буде перероблятися весь обсяг врожаю урюку, що дозволить істотно зменшити втрати врожаю», - додав він.

Потужність підприємства дозволяє щодоби переробляти до 5 тонн фруктів. В даний час продукція «Баракат» експортується в Росію.

«Крім того, вивчається питання налагодження поставок сухофруктів в європейські країни, оскільки якість продукції відповідає високим стандартам», - повідомили в Митній службі.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини