Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Китай: у 2011 р. виробництво кукурудзи досягло рекордних 191,8 млн. т

За інформацією Національного інформаційного центру Китаю з питань зерна і масел, в 2011 р. виробництво кукурудзи склало в країні рекордні 191,8 млн. т, що більше врожаю попереднього року на 8,2%.

У листопаді урожай прогнозувався на рівні 184,5 млн. т.

Дані про великий виробництві в країні чинять тиск на світовий ринок.

Як повідомляла компанія "Проагро", за прогнозом експертів компанії Beijing Orient Agribusiness Consultant Ltd., В поточному році імпорт кукурудзи в Китай збільшиться до 2-2,5 млн. т, незважаючи на зростання виробництва.

Фахівці Центру з вивчення питань розвитку при Державній раді країни припускають, що в найближчі роки буде спостерігатися стабільне збільшення імпорту.

Фахівці банку Rabobank вважають, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) країна імпортує близько 4 млн. т кукурудзи, в 2012/13 МР - 7 млн. т.

За інформацією Мінсільгоспу США, в липні ц.р. Китай придбав 533 тис. т американської кукурудзи з постачанням після серпня.

Фахівці Національного інформаційного центру Китаю з питань зерна і масел прогнозують, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) в країні буде спостерігатися дефіцит кукурудзи, оскільки попит збільшується більш високими темпами, ніж пропозиція.

Очікується, що в новому сезоні попит підвищиться на 8 млн. т. При цьому виробництво зросте на 7,25 млн. т, або 4%, до рекордних 184,5 млн. т.

Фуражний попит збільшиться на 6 млн. т, попит з боку промислових переробників, наприклад, виробників крохмалю і спирту - на 2 млн. т.

Експерти Дослідницького центру з питань розвитку при Державній раді Китаю прогнозують, що в найближчі 5-10 років країна стане одним з найбільших у світі імпортерів аграрної продукції. Це пов'язано з обмеженістю земельних ресурсів та відносно невисоким рівнем використовуваних виробничих технологій.

На поточний момент на душу населення в країні припадає менше 40% земельних сільськогосподарських земель від середнього світового показника.

Зараз Китай вже є набольший імпортером сої і бавовни, а також великим покупцем цукру. Країна нарощує імпорт кукурудзи.

Аналітики банку Morgan Stanley припускають, що в 2011/12 МР Китай може збільшити імпорт кукурудзи в порівнянні з попереднім маркетинговим роком вчетверо до 4 млн. т. Нарощування обсягів поставок пояснюється підвищенням рівня споживання м'ясної продукції.

Рівень доходів населення в країні зростає, сприяю зміни харчових звичок.

Очікується, що в 2012/13 МР імпорт кукурудзи може досягти 5,4 млн. т, в 2013/14 МР - 9,4 млн. т.

Аналітики Національного інформаційного центру Китаю з питань зерна і масел прогнозують, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) країна імпортує близько 5 млн. т кукурудзи.

Фахівці консалтингової компанії JC Intelligence Co. припускають, що обсяг постачань складе 5-10 млн. т.

За інформацією Національного інформаційного центру, в першій половині 2011 р. Китай імпортував 3-4 млн. т кукурудзи.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини