Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

МОС переглянула світовий баланс по цукру на 2011/12 МР

Міжнародна організація по цукру (МОС) опублікувала свій перший перегляд світового балансу цукру на 2011/12 МР (жовтень / вересень). Первісна точка зору експертів не змінилася: після двох циклів великого статистичного дефіциту (2008/09-2009/10 pp.) І сезону акуратно збалансованого світового виробництва і споживання (2010/11 р.) у світовій цукрової економіці очікується сезон з розривом майже в 4 , 5 млн. т між світовими виробництвом і споживанням.

Перший перегляд світового балансу на новий сезон підтверджує первісний погляд експертів на фундаментальний характер ринку. Присутні два основні елементи надлишкового ринку: прогнозоване світове виробництво вище, ніж споживання; і експортне пропозиція помітно перевищує імпортний попит (52,080 і 48,081 млн. т відповідно).

Тим не менш, сезон розпочався з дуже низьким рівнем запасів. Запаси можуть відновитися, враховуючи прогнозований торговий надлишок, але не раніше кінця сезону. На ринок, мабуть, і далі будуть впливати такі суперечливі обставини, як світова надлишок в обстановці низькі запаси в період невизначеності, що зберігається у відношенні майбутніх рівнів пропозиції з боку домінуючого світового виробника та експортера, Бразилії.

Низький рівень запасів, ймовірно, буде пом'якшувати потенційне знижувальний тиск фундаментальної ситуації надлишку протягом більшої частини поточного циклу, що завершується у вересні 2012 р. Низький рівень запасів також означає, що будь-які непередбачені, викликані погодою відхилення в пропозиції не будуть врегульовані за рахунок звільнення цукру з запасів, що робить можливими подальші стрибки цін, незважаючи на те, що сезон характеризується надлишком. Перші попередні ознаки вказують на те, що в наступному сезоні (2012/13 МР) світове виробництво може бути одно світового споживання цукру.

На сьогоднішній день експерти МОС на 2011/12 МР оцінюють обсяг світового виробництва цукру на рівні 172,37 млн. т, а споживання - 168,16 млн. т.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини