Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Незважаючи на зростання виробництва кави, ціни залишаться стабільними

Незважаючи на зростання виробництва кави, ціни залишаться стабільними

Міжнародна організація з кави переглянула прогноз світового виробництва у бік підвищення. Експерти вважають, що цей показник складе в сезоні 2011-2012 128, 6 млн мішків, що на 1, 2 млн мішків більше в порівнянні з попередніми підрахунками.

У той же час, незважаючи на зростання виробництва, ціни повинні залишитися стабільними. Несприятливі погодні умови продовжують робити негативний вплив на виробництво, що виражається у зростанні кількості шкідників і поширення хвороб кавових дерев. Така ситуація спостерігається в Колумбії, прогноз по урожаю був знижений для цієї країни на 700 тис тонн до 8, 5 млн мішків.

З іншого боку прогноз з виробництва в ряді інших країн, таких як Індонезія, був підвищений. Це держава повинна зібрати на 2 млн мішків більше. Всього тут буде отримано 8, 75 млн мішків. При цьому споживання кави в світі продовжує зростати, що утримує стабільні ціни на сировину. Особливо яскраво ця тенденція була виражена в останні 10 років, коли споживання росло в середньому на 2, 5%. У 90-их роках минулого століття цей показник становив 1, 8%


Нравится
Новини зі світу
Останні новини