Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

США: в 2012 р. посіви пшениці і кукурудзи можуть постраждати від засухи - NASA

Кліматолог Національного управління з аеронавтики та досліджень космосу США (NASA) Вільям С. Пацерт (William C. Patzert) повідомив про те, що в 2012 р. посіви в кукурудзяному і пшеничному поясі країни можуть постраждати від засухи. Це пов'язано з розвитком погодного феномену Ла-Нінья, який зазвичай спостерігається в зимовий і літній період.

Ла-Нінья є повторюваним погодних явищем, яке супроводжується збільшенням опадів на заході Тихоокеанського регіону і, меншою мірою, в його східній частині. Раніше в поточному сезоні це явище стало причиною посухи в районах вирощування пшениці і кукурудзи в США. В результаті, в кукурудзяному поясі країни, у тому числі в штатах Айова та Іллінойс, літо 2011 р. стало найспекотнішим з 1950-х років.

Дані NASA надали деяку підтримку ринку.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 15 по 22 грудня 2011 ф'ючерсні ціни на американській біржі СВОТ підвищилися.

Вартість березневого контракту на червонозерних мягкозерную озиму пшеницю збільшилася на $ 15,44 / т до $ 228,18 / т EXW. Підтримку ринку надало подорожчання кукурудзи і нафти. У той же час, зростання цін стримувалося незначним експортним попитом.

Ціна ф'ючерса на кукурудзу зросла на $ 14,96 / т до $ 242,9 / т EXW, самого високого рівня за місяць.

Підвищувальний вплив мали збільшення вартості нафти і побоювання з приводу збільшення попиту на американське зерно у зв'язку з втратами врожаю в Південній Америці внаслідок посухи. Факторами тиску була інформація про дощі в деяких районах Південної Америки і невеликий експортний попит.

Фахівці приватної компанії Informa Economics підвищили прогноз площі посіву в США кукурудзи урожаю 2012 р. на 0,4% до 94,39 млн. акрів (38,2 млн. га). Це більше посівів у попередньому році на 2,7%.

На думку аналітиків, вирощування кукурудзи залишається більш прибутковим, ніж виробництво сої.

Січневий ф'ючерс на соєві боби подорожчав на $ 18,74 / т до $ 426,96 / т EXW. Спостерігається технічна підвищувальна коректування ф'ючерсних цін після їх недавнього зниження. Підтримку надавали побоювання з приводу втрат врожаю в Південній Америці через несприятливі погодні умови.

Прогноз площ під соєю було знижено Informa Economics на 2% до 74,61 млн. акрів (30,2 млн. га). Дані про це надали деяку підтримку ринку.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини