Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Американська CHS Inc. стала єдиним власником зернового СП в РФ

Американська CHS Inc., Один з найбільших світових гравців зернового ринку, оголосила про викуп 50%-ої частки в спільному підприємстві з російської ТОВ "Аграрна інвестиційна компанія" Агріко ", CHS-Agrico Group (ACG), йдеться в повідомленні американської компанії.

СП було створено у вересні 2009 р. і працювало в сфері логістики, експорту та маркетингу російської пшениці і кормового зерна.

"Наше партнерство в ACG з" Агріко "виправдало очікування обох сторін, і бізнес зараз знаходиться на тій стадії, коли ми спільно вирішили, що CHS має отримати СП в повну власність", - наводяться в релізі слова гендиректора CHS Europe Клаудіо Скарроцца (Claudio Scarrozza ).

Активи ACG включають три пункти перевалки зерна в РФ, торгові та логістичні офіси в РФ і Женеві.

Аграрна інвестиційна компанія "Агріко" працює на Ставропіллі - на території краю компанія орендує близько 100 тис. га земель сільськогосподарського призначення, говориться на сайті компанії.

CHS Inc. - Диверсифікована газова, зернова і харчова компанія. Власники CHS - фермери та кооперативи, акції компанії торгуються на NASDAQ. CHS постачає енергію, елементи живлення, зерно, харчові продукти та інгредієнти для них, а також бізнес-рішення, включаючи страхування, фінансування та послуги з управління ризиками.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини