Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Мінсільгосп РФ може скасувати закупівельні інтервенції при зростанні цін на зерно в регіонах

Мінсільгосп відзначає зростання цін на зерно в регіонах, де проходять закупівельні інтервенції, а проте торги можуть бути припинені при подальшому зростанні цін. Про це повідомила на прес-конференції міністр сільського господарства РФ О. Скринник, пише ІА "РИА Новости".

За її словами, в рамках інтервенцій вже закуплено 279 тис. т зерна при ліміті на рівні 1,5 млн. т.

"Ми працюємо відповідно до регламенту і нормативами. Тому, якщо буде відзначене підвищення цін на зернові, що вже має місце бути в регіонах Уральського і Сибірського федеральних округів, звичайно, інтервенції ми проводити не будемо", - сказала вона. О. Скринник також зазначила, що терміни інтервенцій будуть залежати від наявності пропозицій від самих сільгоспвиробників. "На сьогоднішній день йде зниження обсягів пропозицій", - сказала міністр.

Вона нагадала, що поки торги проводяться кожного вівторка. "Будемо їх проводити до останньої пропозиції, але відповідно до того регламентом, який існує", - додала вона.

Е. Скринник підкреслила, що закупівельні інтервенції з правом зворотного викупу є ефективним механізмом для регулювання цін на ринку зерна. Чи буде здійснюватися зворотний викуп зерна сільгоспвиробниками на початку наступного року, залежить від того, якими будуть ціни в цей період, продовжила вона.

"Я думаю, що надалі ми будемо застосовувати цей механізм, але все залежить від об'єктивних причин, а саме від обсягів врожаю, експорту і так далі", - підсумувала міністр.

Нагадаємо, урожай зерна в РФ в чистому вигляді в 2011 р. склав 92 млн. т проти 60,9 млн. т торік. За прогнозом експертів, в 2011/12 МР експорт зерна з країни складе 23-24,5 млн. т.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини