Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Аргентина: у зв'язку з дефіцитом вологи посів сої сповільнилося

Фахівці Зерновий біржі Буенос-Айреса висловлюють побоювання з приводу того, що посіви сої врожаю 2011/12 МР в Аргентині можуть постраждати, якщо найближчим часом в основних районах її вирощування не пройдуть дощі.

Останнім часом посів у ряді регіонів сповільнився у зв'язку з низькою вологістю грунту, що викликано погодних феноменом Ла-Нінья.

Станом на 22 грудня ц.р. в провінції Буенос-Айрес соєю були засіяні 75,6% прогнозованих 18,85 млн. га, що на 2,7% більше показника тижневої давності і на 0,9% перевищує темпи посіву річної давності.

Дані про посуху в Південній Америці надають істотну підтримку світовим цінам на зернові та олійні.

Як повідомляла компанія "Проагро", президент аргентинської асоціації виробників сої Acsoja Мігель Кальво прогнозує, що в 2011/12 МР урожай бобів складе в Аргентині близько 52 млн. т.

Незважаючи на недавнє зниження цін, Кальво вважає, що вони будуть перебувати на високому рівні через збільшення населення і нарощування споживання м'ясної продукції.

Мінсільгосп Аргентини прогнозує, що в 2011/12 МР виробництво сої в Аргентині сягне 52-53 млн. т, що є другим за величиною показником за всю історію спостережень. У попередньому сезоні урожай склав 49 млн. т.

Країна є третім за величиною експортером бобів після США і Бразилії і найбільшим постачальником соєвої олії та шроту.

У період з 15 по 22 грудня 2011 ф'ючерсні ціни на американській біржі СВОТ підвищилися. Січневий ф'ючерс на соєві боби подорожчав на $ 18,74 / т до $ 426,96 / т EXW. Спостерігається технічна підвищувальна коректування ф'ючерсних цін після їх недавнього зниження. Підтримку надавали побоювання з приводу втрат врожаю в Південній Америці через несприятливі погодні умови.

Прогноз площ під соєю в США було знижено Informa Economics на 2% до 74,61 млн. акрів (30,2 млн. га). Дані про це надали деяку підтримку ринку.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини