Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

В 2011 г. урожай по многим с/х культурам в России был не просто хорошим, а рекордным

Як пише ІА "Коммерсант", урожай цукрових буряків в РФ склав 48 млн. т проти 19,9 млн. т роком раніше, що дозволить Росії майже повністю відмовитися від ввезення сирцю, хоча до цих пір вона входила до числа найбільших світових імпортерів цього продукту . Крім того, вперше за останні 12 років вона зможе продати за кордон досить великі обсяги цукру з власної сировини: за прогнозами, протягом сезону - до червня 2012 р. - буде вивезено від 200 до 400 тис. т білого цукру.

Якщо торік через невисокий збору зерна (61 млн. т) в Росії було введено ембарго на його експорт, то в цьому році урожай (92 млн. т) дозволить протягом сезону вивезти до 25 млн. т. Також урожай соняшнику - більше 9 млн. т проти 5,3 млн. т торік - дозволить експортувати рекордний обсяг готового масла - до 1 млн. т.

Продовольча інфляція в Росії в 2011 р., за прогнозом першого віце-прем'єра В. Зубкова, складе всього 4,2%, після 12,9% в 2010 р. Хоча ціни на деякі продукти в цьому році показували досить різке зростання: наприклад, після розслідування на ринку гречки Федеральна антимонопольна служба дійшла висновку, що крупа дорожчала без об'єктивних причин, але нікого не покарала.

Незважаючи на сприятливу кон'юнктуру, найбільші в країні агрохолдинги не встигли відновитися після провального 2010 Борг "розгулу", наприклад, в середині 2011 р. становив 30 млрд. руб. при торішньої виручки в 23,8 млрд. руб. Ще минулої осені президент Д. Медведєв запропонував передати проблемні активи декількох агрохолдингів, в тому числі "розгулу", "Настюша", ОГО, Сахо, державної Об'єднаної зернової компанії (ОЗК), але сторони так і не домовилися про ціну. Сама ОЗК в наступному році отримає додаткове фінансування: у першій половині 2012 р. її додемісію повинна викупити група "Сума" Зіявудіна Магомедова, яка виявиться власником майже половини зернової компанії.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини