Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
У Башкирії вироблять пшеницю з біотехнологіями 5 покоління

22 липня в Уфі підписано Угоду про співробітництво між Урядом Республіки Башкортостан і компанією «Alrai Group Holding Limited» з реалізації інвестиційного проекту з використанням біотехнологій 4-5 покоління.

Угоду підписали Прем'єр-міністр Уряду Башкортостану Азамат Ілімбетов та Голова ради директорів «Alrai Group» Аттик Заман, повідомляє прес-служба Уряду РБ.

Документом передбачається будівництво в Кармаскалінском районі комплексу з переробки 400 тисяч тонн пшениці 4 класу та іншої продукції за новими біотехнологій для виробництва глютену (сухий клейковини), крохмалю та біополімерів.

Для потреб виробництва планується створення сільськогосподарського підприємства, яке розгорне діяльність у північно-східних районах республіки - від 100 до 150 тисяч гектар, оброблюваних підприємством буде зайнято вирощуванням зернових культур та картоплі.

Крім промислової переробки сільгосппродукції, новітні технології дозволять використовувати ресурси твердо-побутових відходів з системою замкнутого циклу для вирощування овочів у закритому грунті.

Інвестиційні проекти будуть реалізовані в два етапи. На першому етапі - в 2011-2013 роках буде залучено 14 мільярдів рублів, а на другому - в 2013-2014 роках-10 мільярдів рублів. Запуск проекту дозволить організувати близько 1500 робочих місць.

Уряд Башкортостану зі свого боку надасть повний пакет пільг, передбачених для інвесторів: пільгові ставки за податками на майно і прибуток організацій терміном до 5 років, пільги щодо використання земельних ділянок.

Для успішної реалізації проекту буде створено підприємство, 85% статутного капіталу якого вкладе «Alrai Group». 15% статутного капіталу у вигляді інфраструктури газо-електро-і водопостачання внесе Уряд Башкортостану. Причому, протягом 3 років з початку експлуатації основний інвестор зобов'язується повернути ці витрати в республіканську казну шляхом викупу часток у підприємстві.

У церемонії підписання Угоди взяли участь заступник Прем'єр-міністра Уряду Башкортостану Марат Мулюков, координатор-представник «Alrai Group» в Росії Олександр Ростовцев і генеральний директор ТОВ «Інноваційний технологічний холдинг» Олександр Путько.

Як повідомляло раніше ІА «Казах-Зерно», урожай зернових в Башкирії скоротився в порівнянні з 2009 роком в 3,6 рази, зібрали 826 тис. тонн зернових і зернобобових культур. Нагадаємо, що в 2009 році в республіці було зібрано близько 3 млн. тонн зерна. Врожайність в минулому році склала 9,9 центнера з гектара проти 25-27 ц / га в 2009 році. У 2011 році аграрії планують зібрати більше 3,5 мільйонів тонн зерна. Нагадаємо, що в 2008 році Башкортостан зібрав рекордний урожай в 5 мільйонів тонн.

kazakh-zerno.kz


Нравится
Новини зі світу
Останні новини