Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

США: розвиток ринку біопалива на основі целюлози відбувається значно повільніше, ніж очікувалося

За інформацією Агентства із захисту навколишнього середовища США (EPA), в 2012 р. менше 0,1% поновлюваного пального, яке повинно бути використане в країні, буде представлено біопаливом на основі целюлози. Таким чином, цей ринок буде і далі залежатиме від енатола, отриманого шляхом переробки кукурудзи. В результаті, Агентство буде змушено дозволити переробникам використовувати більше біопального з традиційної сировини, щоб виконати законодавчі вимоги щодо розвитку ринку.

EPA має намір встановити на 2012 р. показник споживання целюлозного палива на рівні 8,65 млн. галонів, при тому що Конгрес раніше визначив його на рівні 500 млн. галонів; планувалося, що до 2022 р. споживання цього пального зросте до 16 млрд. галонів .

Представники EPA також повідомили про те, що в новому році на переробні підприємства повинен надійти 1 млрд. галонів біодизеля на основі біомаси.

Очікується, що всього в 2012 р. споживання всіх типом поновлюваного пального повинно скласти 15,2 млрд. галонів, а до 2022 р. воно зросте до 36 млрд. галонів.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини