Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Китай: у найближчі роки темпи зростання промислового споживання кукурудзи знизяться

Фахівці дослідницької компанії Cngrain.com прогнозують, що в найближчі 5 років темпи приросту промислового споживання кукурудзи в Китаї сповільняться, що пов'язано зі зменшенням темпів розвитку економіки країни. Це зробить негативний вплив на імпорт зерновий, що може мати знижувальний вплив на світові ціни.

Очікується, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) переробка кукурудзи може збільшитися в країні в порівнянні з попереднім сезоном на 5% до 55 млн. т. У попередньому маркетинговому році приріст склав 11%.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 15 по 22 грудня 2011 р. на американській біржі СВОТ ціна березневого ф'ючерсу на кукурудзу зросла на $ 14,96 / т до $ 242,9 / т EXW, самого високого рівня за місяць.

Підвищувальний вплив мали збільшення вартості нафти і побоювання з приводу збільшення попиту на американське зерно у зв'язку з втратами врожаю в Південній Америці внаслідок посухи. Факторами тиску була інформація про дощі в деяких районах Південної Америки і невеликий експортний попит.

Фахівці приватної компанії Informa Economics підвищили прогноз площі посіву в США кукурудзи урожаю 2012 р. на 0,4% до 94,39 млн. акрів (38,2 млн. га). Це більше посівів у попередньому році на 2,7%.

На думку аналітиків, вирощування кукурудзи залишається більш прибутковим, ніж виробництво сої.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини