Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Сільське господарство Росії знаходиться на підйомі

Майже у всіх галузях сільського господарства Росії відзначається зростання показників і збільшення випуску продукції, повідомила глава Мінсільгоспу Олена Скринник в суботу на зустрічі з головою уряду РФ Володимиром Путіним. Відповідаючи на питання, як йдуть справи із збиранням врожаю, вона розповіла, що за минулі півроку "по загальним показникам в рамках державної програми у нас йде позитивний тренд розвитку: плюс 0,7 відсотка по всьому сільському господарству".

"Відзначається приріст валової продукції сільського господарства", - додала міністр. Говорячи про збиральної кампанії, Скринник повідомила, що "на сьогоднішній день зібрано 17 мільйонів тонн зернових". "Причому врожайність - 36 центнерів з гектара", - підкреслила вона, нагадавши, що в 2009 році цей показник дорівнює 31 центнеру.

"Особливо важливо, що ми більше посадили картоплі, і при збиранні за обсягом виробництва картоплі буде більше на 29 відсотків, по цукровому буряку - плюс 40 відсотків. Тому з рослинництва - тренд позитивний, і той прогноз, який існує - 85-90 мільйонів тонн - я думаю, ми виконаємо ", - запевнила глава Мінсільгоспу.

Торкнувшись тваринництва, вона зазначила, що "тут також іде позитивний розвиток, особливо з виробництва м'яса птиці". "На сьогоднішній день це плюс 3,8 відсотка, тобто - 169 тисяч тонн. Таким чином, за роком ми вийдемо на плюс 400 тисяч тонн. І за доктриною продовольчої безпеки, де ми повинні себе забезпечувати на 85 відсотків, ми зможемо це робити вже в 2012 році на 89 відсотків ", - сказала Скринник.

"По свинині у нас теж йде зростання. Тому обсяг в 400 тисяч тонн до кінця року реальний завдяки тим комплексам, які будуть введені, - продовжила міністр. - А це, наприклад," Міраторг "," Пріосколье "," Черкізово "- великі інвестиційні проекти, які до кінця року будуть закінчені. Вони нам дадуть в комплексі 400 тисяч тонн по м'ясу птиці та свинини ".

У той же час Скринник поінформувала прем'єра, що по молоку "через посуху минулого року йде незначне зниження, але при цьому товарне молоко у нас росте". "Це стало можливим завдяки тому, що стабілізовані закупівельні ціни для переробників, які закуповують сире молоко у сільгоспорганізацій, в середньому вони становлять 15 рублів", - пояснила глава Мінсільгоспу. Вона також відзначила таку тенденцію: "зростає інвестиційна привабливість тваринництва молочного напрямку, тому товарне молоко у нас йде з плюсом в обсязі виробництва". "Думаю, що до кінця року ми стабілізуємо ситуацію", - сказала міністр.

Путін нагадав, що "виробники, переробники - і перші, і другі - повинні уважно дивитися за тим, щоб ціни були справедливими". Скринник відповіла, що "15 рублів - це те, що достатньо". "Минулого року було 13 рублів в середньому, але завдяки підписаним угодам ми ситуацію стабілізували і, звичайно ж, (завдяки) тим заходам підтримки, які були в галузі", - повідомила міністр, передав ІАТР-ТАСС.

vesti.ru


Нравится
Новини зі світу
Останні новини