Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Саудівська Аравія активно закуповує ячмінь

Саудівська Аравія активно закуповує ячмінь

Міністерство фінансів Саудівської Аравії уклало контракт на поставку в країну 2,7 млн. т ячменю. Планується, що продукція буде поставлена ​​в найближчі 2 місяці.

Крім того, планується підписання ще одного договору про імпорт 3,5 млн. т ячменю. Продукція буде використана для задоволення попиту в 4 кварталі 2011 р. і для поповнення запасів.

Раніше міністр внутрішніх справ країни повідомив про те, що в разі незаконного накопичення запасів трейдерами по відношенню до них будуть використані серйозні штрафні санкції.

Нещодавно субсидування купівлі кормів тваринниками було збільшено в країні на 50%.

Як повідомляла компанія "Проагро", уряд Саудівської Аравії планує в найближчі 3 роки істотно збільшити потужності зі зберігання пшениці, внаслідок чого ні будуть достатні для задоволення попиту протягом року. Країна зацікавлена ​​в їх розширенні з метою забезпечення продовольчої безпеки в ситуації зростання світових цін.

Планується збільшення потужностей в 4 містах на 550 тис. т.

Організація зерносховищ і борошномельних підприємств країни має намір розширити потужності зі зберігання пшениці в портових містах Dhiba, Rabigh і Yanbu на 360 тис. т. (на 120 тис. т в кожному місті).

Саудівська Аравія нарощує імпорт зерна відповідно до рішення, прийнятого в 2008 р, яке передбачає поступову відмову від внутрішнього виробництва культур, вирощування яких пов'язане з інтенсивним використанням водних ресурсів.

Країна почала імпортувати пшеницю у вересні 2008 р., після того як уряд прийняв рішення про поступове скорочення внутрішнього виробництва на 12,5% в рік, поки держава повністю не перейде на імпорт.

Саудівська Аравія дотримувалася політики самозабезпечення пшеницею з початку 1980-х рр.. У 1985 р. країна вийшла на рівень повної самодостатності в цьому відношенні, і імпорт пшениці і борошна (за винятком невеликих упаковок борошна для роздрібного продажу та спеціальної пекарської борошна) був заборонений.

Основною причиною такого кардинального зміни політики щодо вирощування пшениці стали побоювання з приводу виснаження водних пластів, у той час як виробництво пшениці ставить високі вимоги до наявності грунтових невідновлюваних водних ресурсів. В останні роки рівень водоносного горизонту в регіонах, де проводиться зерно, знизився.

На частку сільського господарства припадає близько 85% всього споживання води в країні, яка є дефіцитним ресурсом.

Саудівська Аравія змінила вимоги до купується в рамках тендерів пшениці, щоб зробити можливим імпорт австралійської продукції. Так, був знижений показник мінімального вмісту білка в зерні і скасовано вимогу повної відсутності грибка ріжків.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини