Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

У 2011 р. в Казахстані рівень інфляції на продовольство склав 8,8%

У 2011 р. в Казахстані рівень інфляції на продовольство склав 8,8%, при цьому за останні 2 місяці спостерігалася позитивна тенденція в бік зниження цін. Зокрема, в грудні 2011 р. ціни на цукор знизилися на 7,7%, гречану крупу - 5%, цибулю - 2,6%, борошно - 2,2%, заявив під час наради міністр сільського господарства РК А. Мамитбеков, передає ІА "Казах-Зерно".

За його словами, в 2010 р. зростання цін на низку соціально значимих товарів був значно вище аналогічного періоду 2011 р. За даними Мінсільгоспу, ціни на картоплю за 11 місяців 2011 р. знизилися на 9,1%, аналогічне зниження цін спостерігається по всій групі плодоовочевої продукції.

Також А. Мамитбеков зазначив, що в 2011 р. в Казахстані введена 20 теплиць, загальною площею 4 га, потужністю виробництва до 13 тис. т на рік. Також ведеться будівництво споруди закритого грунту площею 54 га виробництвом 27 тис. т, з початку року введено 20 плодоовощехраніліщ загальною ємністю понад 60 тис. т.

Крім того, повідомив А. Мамитбеков, в Казахстані розробляється програма з розвитку цукрової промисловості в країні, активно будуються птахофабрики. На сьогоднішній день реалізовано 12 проектів, які виробляють 18,7 тис. т м'яса і 550 млн. яєць.

У системні заходи регулювання цін на продовольство входить нарощування виробництва сільгосппродукції, збільшення обсягів виробництва в закритому грунті, нарощування потужностей теплиць і будівництво нових потужностей зі зберігання плодоовочевої продукції. Оперативні заходи складаються з податкового стимулювання, підтримки малозабезпечених верств населення, основною мірою оперативного характеру є створення регіональних Стабілізаційних фондів.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини