Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Експерти дають різні прогнози цін на кукурудзу в 2012 р.

Багато трейдерів стурбовані станом посівів кукурудзи по всьому світу. Погодні умови в різних куточках світу перешкоджають нормальному розвитку посівних робіт, а також загрожують стану посівів.

У 2011 р. вартість кукурудзи зросла на 2,8% в порівнянні з показниками попереднього року. Враховуючи нерайдужні перспективи майбутнього світового виробництва кукурудзи, споживачам не варто сподіватися на рекордне зниження цін культури в цьому році.

За прогнозами "Commerzbank" в I кварталі 2012 р. вартість кукурудзи досягне $ 6,6 за бушель. Проте, вже в наступному кварталі ціни піднімуться до $ 6,8 за бушель. До третього кварталі 2012 р. вартість кукурудзи підніметься до $ 7,1 за бушель. В кінці року споживачам варто очікувати зростання цін до рівня $ 7,2 за бушель.

Середня вартість кукурудзи в 2012 р., за прогнозами "Commerzbank" становитиме $ 6,9 за бушель, в той час як в 2011 р. середня вартість складала $ 6,8 за бушель.

Причиною зростання вартості кукурудзи стануть низькі світові запаси зерна, а також зниження площі посівних полів для обробітку кукурудзи в США.

За оцінками "Rabobank" ціни на кукурудзу в першому кварталі складуть $ 6,1 за бушель. У другому кварталі 2012 р. вартість збільшиться до $ 6,45 за бушель. У третьому кварталі ціни скоротяться до $ 6,3 за бушель. До кінця року варто очікувати падіння вартості до $ 6,10 за бушель. Ці прогнози засновані на оцінках світового виробництва кукурудзи на рівні 885 млн. т в 2012/13 МР, що на 3,4% вище показників 2011/12 МР. Це дає надію на зниження цін в кінці 2012 р.

За прогнозами "Standard Chartered" ціни на кукурудзу в першому кварталі складуть $ 7 за бушель. У другому відбудеться зростання вартості до $ 7,35 за бушель. У третьому кварталі почнеться зниження цін на кукурудзу до $ 7 за бушель, і до четвертого кварталу вартість впаде до $ 6,75 за бушель.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини