Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Марокко: перспективи врожаю зернових є хорошими

За даними Мінсільгоспу США, перспективи врожаю зерна 2011/12 МР в Марокко є хорошими, незважаючи на невисокі темпи посівної кампанії через дефіцит опадів. Багато аграрії закінчили посів пшениці до кінця листопада.

Посів зернових проводилося з затримкою, оскільки сприятливі дощі пройшли лише в кінці жовтня 2011

Марокканської уряд надавав підтримку аграріям при проведенні посівних робіт, компенсуючи виробникам 40-60% вартості високопродуктивних насіння. У порівнянні з 2010 р. обсяг субсидій збільшився на 6%.

Як повідомляла компанія "Проагро", нещодавно уряд Марокко продовжило термін дії нульових імпортних мит на мягкозерную пшеницю і дурум до лютого 2012 р. Це рішення пояснюється зниженням рівня запасів у країні.

Мито на імпорт мягкозерной пшениці була скасовані з 15 листопада ц.р. Передбачалося, що вона не буде діяти до кінця 2011 р. Мито щодо дурум була скасована на період з 1 жовтня по 31 грудня п.р.

До скасування мит імпортний тариф на мягкозерную пшеницю становив 135%, дурум - 80%.

У 2010/11 МР урожай пшениці склав 4,17 мягкозерной млн. т, що на 30% більше від його обсягу в 2010 р. Виробництво дурум зросла на 16% до 1,85 млн. т.

Основною сільськогосподарською культурою в країні є пшениця. На частку сільського господарства в Марокко припадає близько 15% ВВП.

Основна частина пшениці вирощується дрібними виробниками, і неврожай часто призводить до масової міграції сільського населення в пошуках роботи в міста. Крім того, в неврожайні роки різко зростають витрати держави на імпорт сільгосппродукції.

У 2011 р. виробництво зерна склало в Марокко 8,8 млн. т, що на 18% більше від його обсягу в попередньому році.

У 2010/11 МР (липень-червень) країна імпортувала 6 млн. т зернових, що на 47% більше поставок в попередній період. У тому числі були поставлені 3,22 млн. т мягкозерной пшениці.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини