Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Індонезія збільшила експорт пальмового масла в червні 2011 р. на 12% до 1,21 млн. т

В червні 2011 р. Індонезія експортувала 1,21 пальмового масла. Це більше поставок в аналогічний період попереднього року на 12%. Найбільші обсяги продукції були поставлені в Китай, ЄС і причорноморські держави.

Уряд Індонезії підвищив експортне мито на сиру пальмову олію на серпень ц.р. до 20%. У поточному місяці вона становить 15%.

Європейські аналітики прогнозують, що в 2011 р. випуск пальмового масла в Індонезії збільшиться в порівнянні з попереднім роком до 23,9 млн. т.

Експорт буде значною мірою залежати від темпів розвитку виробництва біодизелю та його експорту. В останні місяці спостерігалося істотне збільшення виробництва біодизельного пального, що зробило негативний вплив на поставки олії, незважаючи на зростання його виробництва.

В останні тижні значно збільшилися поставки індонезійського біодизеля в ЄС.

Очікується, що в 2011 р. виробництво біодизеля збільшиться в країні в порівнянні з попереднім роком на 33% до рекордних 0,8 млн. т

У жовтні-лютому 2010/11 МР експортувала Індонезія 7,35 млн. т пальмового масла, що менше поставок в аналогічний період попереднього сезону на 1,2%. Майже на третину скоротився експорт до Євросоюзу. У меншій мірі зменшилися поставки до Індії, Бангладеш та Єгипту. У той же час збільшився експорт у Китай, Малайзію, В'єтнам і деякі інші країни.

У червні 2011 р. експортне мито на сиру пальмову олію залишилася на травневому рівні - 17,5%. Базова експортна ціна склала $ 1146,82 / т.

Генеральний директор Департаменту зовнішньої торгівлі Міністерства торгівлі Індонезії Діа Маулід (Diah Maulida) повідомив про намір уряду країни переглянути діючу систему оподаткування експортованого очищеного пальмового масла. Планується знизити максимальну мито до менш ніж 25%, що сприятиме розвитку переробної галузі.

Максимальна експортне мито на сиру олію залишиться без змін.

В Індонезії експортне мито на пальмову олію переглядається на щомісячній основі. Вона залежить від коливань світових цін.

Президент Індонезійської асоціації виробників пальмового масла Фадха Хасан прогнозує, що в 2011 р. виробництво сирого пальмового масла може досягти в Індонезії 22,5 млн. т. Це більше його обсягу в попередньому році на 7,1%.

Експорт може збільшитися в порівнянні з 2010 р. на 5,8% до 16,5 млн. т, чому сприяє підвищення попиту з боку Китаю та Індії.

Індонезія є з 2006 р. найбільшим в світі виробником пальмового масла. Раніше їм була Малайзія.

В останні роки Індонезія швидко нарощувала виробництво завдяки розширенню посівів. Проте темпи його зростання можуть знизитися у зв'язку з тиском з боку природоохоронних організацій і можливим введенням мораторію на вирубку лісів.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини