Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Аргентина: втрати експортерів сої в зв'язку з посухою можуть досягти $ 3,2 млрд.

Експерти асоціації виробників сої Acsoja прогнозують, що у зв'язку з посухою фінансові втрати експортерів бобів можуть скласти близько $ 3,2 млрд. При цьому виробництв скоротиться в порівнянні з 2010/11 МР приблизно на 7 млн. т; воно не досягне прогнозованих раніше 52 млн. т.

Як повідомляла компанія "Проагро", фахівці Barclays Capital вважають, що дощі, які в останні дні пройшли в деяких районах Аргентини, не приведуть до істотного поліпшення перспектив врожаю сільгоспкультур.

Експерти Commodity Weather Group припускають, що дощі нададуть деякий позитивний вплив на стан посівів в окремих районах провінцій Буенос-Айрес і Кордова, однак посуха завдасть невиправної шкоди як мінімум на 75% посівів ранньої кукурудзи.

Очікується, що потреба посівів сої та кукурудзи пізньої у волозі посилиться ближче до кінця січня.

Як відомо, останнім часом інформація про посуху в Південній Америці істотно підвищувальний вплив на світовий аграрний ринок.

У період з 28 грудня 2011 р. за 6 січня 2012 вартість ф'ючерсів на пшеницю і сою на американській біржі СВОТ зменшилася. Кукурудза трохи подорожчала.

Ціна березневого контракту на червонозерних мягкозерную озиму пшеницю знизилася на $ 9,92 / т до $ 229,28 / т EXW. Спостерігалась понижательная технічна коригування ф'ючерсних цін після їх недавнього зростання. Тиск надавали велику пропозицію пшениці в світі і дані про поліпшення погодних умов у США.

Ф'ючерс на кукурудзу зміцнився в ціні на $ 0,39 / т до $ 253,13 / т EXW. Підвищувальний вплив мали побоювання з приводу врожаю в Південній Америці. Факторами тиску були прогнози випадання опадів в Аргентині в найближчому майбутньому і здешевлення пшениці.

Вартість січневого контракту на соєві боби зменшилася на $ 3,31 / т до $ 436,88 / т EXW. Тиск надавали невисокий експортний попит і прогнози випадання опадів в Аргентині.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини