Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини світу
  • ::
  • Австралія: незважаючи на істотне здешевлення пшениці, посіви під урожай 2012/13 МР зменшаться лише незначно - GrainGrowers Ltd.
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Австралія: незважаючи на істотне здешевлення пшениці, посіви під урожай 2012/13 МР зменшаться лише незначно - GrainGrowers Ltd.

Експерти компанії GrainGrowers Ltd. прогнозують, що, незважаючи на істотне зниження цін на пшеницю, що спостерігається з середини 2011 р., посіви зернової врожаю 2012/13 МР в Австралії скоротяться лише незначно. У наступному сезоні виробництво трохи зменшиться.

Якщо в травні-червні 2011 р., коли відбувався посів, вартість австралійської борошномельної пшениці складала близько A $ 320 / т, то на поточний момент вона перебуває на рівні всього близько A $ 212,5 / т. Її здешевлення стало причиною зниження прибутковості її вирощування.

Очікується, що деякі аграрії в південних районах штату Західна Австралія, в Південній Австралії, Вікторії і на півдні Нового Південного Уельсу, збільшать посіви каноли.

Дані про гарний урожай поточного сезону в країні чинять тиск на світовий ринок.

Як повідомляла компанія "Проагро", за інформацією фахівців Австралійського бюро економіки сільського господарства та ресурсів і науки (Abares), в 2011/12 МР виробництво зимових культур досягне в Австралії рекордного рівня, чому сприяли сприятливі погодні умови в період розвитку посівів.

У порівнянні з попереднім сезоном істотно збільшиться виробництво в Західній Австралії. У східних районах країни урожай буде меншим рекордного обсягу 2010/11 МР, однак буде досить гарним.

Прогноз виробництва пшениці підвищений на 8% до 28,3 млн. т, що більше врожаю в 2010/11 МР на 1,4%. Очікується, що експорт зернової зросте на 16,1% до 21,6 млн. т.

Міжнародна рада з зерна (IGC) підвищив прогноз експорту пшениці з Австралії в 2011/12 МР (жовтень-вересень) на 3% до рекордних 20 млн. т, що пов'язано з наявністю в країні великих запасів. Таким чином, країна може стати разом з Росією другим за величиною поставок експортером пшениці у світі після США.

Виробництво скоротиться в Австралії проти 2010/11 МР на 6% до 26,2 млн. т, що пов'язано зі зменшенням врожайності. При цьому площа посіву розширилася на 5%. Проте, урожай буде більшим, у зв'язку з чим запаси залишаться на високому рівні.

Станом на 1 жовтня ц.р. запаси склали 9 млн. т, що більше їх рівня роком раніше на 55%. У 2011/12 МР перехідні запаси прогнозуються на рівні 8,3 млн. т.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини