Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини світу
  • ::
  • У Білорусі відшкодування втрат при пересіванні застрахованих з держпідтримкою с / х культур складе 50%
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

У Білорусі відшкодування втрат при пересіванні застрахованих з держпідтримкою с / х культур складе 50%

Рівень відшкодування збитків та витрат на пересівання при загибелі сільгоспкультур, які підлягають обов'язковому страхуванню з державною підтримкою, на 2012 р. скорочений у Білорусі до 50%. Про це повідомили в прес-службі Міністерства сільського господарства і продовольства, коментуючи указ # 16 від 6 січня 2012

Для порівняння: у 2011 р. він становив 100%. Відшкодування збитку при загибелі, вимушеному забої худоби та птиці, що підлягають обов'язковому страхуванню з держпідтримкою, залишилося на рівні 100% (так само, як і в минулому році).

Указом Президента Республіки Білорусь # 16 від 6 січня 2012 затверджено перелік с / г культур, худоби і птиці, що підлягають обов'язковому страхуванню з державною підтримкою, і страхові тарифи на поточний рік. Відповідно до указу в 2012 р. обов'язковому страхуванню підлягатимуть озима пшениця, озиме тритикале, озимий ріпак та яра пшениця. З держпідтримкою також буде страхуватися племінне маточне поголів'я великої рогатої худоби (бугаї-плідники і корови основного стада), свиней (свиноматки і кнури основного стада), батьківське і прабатьківське стада курей в с / г організаціях, які пройшли державну атестацію на предмет надання статусу племінних. У порівнянні з 2011 р. даний перелік об'єктів страхування не змінився.

Обов'язкове страхування з держпідтримкою врожаю с / г культур, худоби і птиці введено в Білорусі з 1 січня 2008 р. За рахунок коштів республіканського бюджету сплачується 95% страхового внеску, інші 5% сплачують організації-страхувальники за рахунок власних коштів. Страховиком цього виду страхування визначено Белгосстрах.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини