Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Митний союз затвердив квоти на імпорт м'яса в 2012 р.

Країни Митного союзу затвердили перелік товарів, щодо яких з 1 січня 2012 р. встановлюються тарифні квоти, а також обсяги тарифних квот для ввезення цих товарів на території держав - членів Митного союзу.

Відповідне рішення № 865 від 18 листопада 2011 опубліковано на офіційному сайті Митного союзу.

Документом визначено, що тарифні квоти застосовуються у відношенні ввезених на митну територію Митного союзу товарів, які розміщені під митну процедуру випуску для внутрішнього споживання, за винятком товарів, що походять та ввозяться з держав - учасниць СНД.

Згідно з рішенням, обсяг тарифних квот на 2012 р. встановлено на м'ясо великої рогатої худоби, свіже або охолоджене, для Білорусі - 2,5 тис. т, Казахстану - 0,02 тис. т і РФ - 30 тис. т, на м'ясо великої рогатої худоби, заморожене, - 2,5 тис. т, 13,9 тис. т і 530 тис. т відповідно, на свинину свіжу, охолоджену або заморожену і свинячий тримминг, - 60 тис. т для Білорусі, 9,4 тис. т - Казахстану, і для РФ на свинину свіжу, охолоджену або заморожену - 400 тис. т і свинячий тримминг - 30 тис. т, на м'ясо та харчові субпродукти свійської птиці, свіжі, охолоджені або заморожені, - для Білорусі - 15 тис. т і Казахстану - 110 тис. т. Відзначається, що свинячий тримминг може ввозитися як в рамках тарифної квоти, встановленої відносно свинячого тримінгу, так і в рамках тарифної квоти, встановленої відносно свинини.

Квота на заморожене обвалені м'ясо курей домашніх для Росії становить 70 тис. т, на заморожені необвалені половини або четвертини тушок курей домашніх і заморожені необвалені ніжки курей домашніх і шматки з них - 250 тис. т і на заморожене м'ясо обвалені індичок - 10 тис. т .

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини