Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Індія підтвердила свій статус світового лідера у виробництві молока

Індія підтвердила свій статус світового лідера у виробництві молока

За оцінками міжнародних аналітиків, в 2010/2011 році Індія підтвердила свій статус світового лідера у виробництві молока.

За вказаний період обсяг виробництва молока в країні досяг показника в 121 млн. тонн, що складає більше 17% від загальносвітового обсягу виробництва молока.

Протягом минулого року індійські молочні кооперативи зібрали близько 9,6 млн. тонн молока, що на 1% більше, ніж роком раніше. Продажі рідкого молока зросли на 4% і склали приблизно 8,2 млн. тонн. Попит на молоко швидко зростає на тлі зростання населення, збільшення середнього доходу, зростання ВВП країни.

Д-р Аміт Пател, голова Національної Ради розвитку молочної індустрії Індії (NDDB), заявив: «Нам необхідно підтримувати темпи зростання та розвитку молочної галузі в країні шляхом застосування нових технологій, модернізації виробництва, поліпшення генетичних показників молочних стад та підвищення якості кормів. Це єдиний спосіб підвищити обсяги виробництва настільки, щоб бути в змозі задовольнити постійно зростаючий попит на молочну продукцію на внутрішньому ринку! »Союз NDDР розробив п'ятнадцятирічний план розвитку національного молочного виробництва (NDP), який був схвалений не тільки індійським урядом, але і представниками Світового банку , який сприяв виділенню коштів на фінансування проекту через Міжнародний Інвестиційний Фонд.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини