Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

У Росії площі під яровий посів 2012 р. збільшиться на 300 тис. га

Міністр сільського господарства РФ О. Скринник заявила, що стратегічним завданням відомства є забезпечення ярого сівби на площі 50,8 млн. га, що на 300 тис. га більше рівня 2011 р. У тому числі зернові та зернобобові необхідно посіяти на площі 30,3 млн. га, а також підгодувати 15 млн. га озимих, передає прес-служба Мінсільгоспу РФ.

За словами міністра, за умови сприятливих природно-кліматичних умов даний обсяг дозволить отримати врожай зернових не менше 90 млн. т. Загальний обсяг фінансування для проведення весняної сівби оцінюється в 224 млрд. руб., З яких кредитні ресурси - 140-150 млрд. руб . О. Скринник повідомила, що банки підтвердили готовність кредитувати галузь в необхідних обсягах. "До фінансування необхідно приступити до початку весняно-польових робіт", - підкреслила О. Скринник.

Міністр сільського господарства РФ констатувала, що на сьогоднішній день вітчизняні сільгосптоваровиробники повністю забезпечені насінням, потреба в яких під яровий посів становить 6,07 млн. т.

Для проведення весняних польових робіт закуповуються мінеральні добрива. Заявлена ​​суб'єктами потреба на 2012 р. - 2,7 млн. т д.р. З метою своєчасного забезпечення мінеральними добривами створена Міжвідомча робоча група з даних питань, Міністерством визначена потреба в добривах в асортименті і по місяцях поставки.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини