Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Оцінки виробництва кукурудзи в 2011 р. для ЄС і України підвищено - Morgan Stanley

Фахівці Morgan Stanley підвищили оцінку врожаю кукурудзи для ЄС у 2011/12 МР до ​​64,1 млн. т, для України - до 22,5 млн. т, оскільки спочатку дощі, а пізніше суха погода в період збирання сприятливо відбилися на врожайності.

Таким чином, виробництво в Євросоюзі зросла на 15%. В Україну воно збільшилося на 89% в порівнянні з 2010 р., коли посіви сильно постраждали від посухи.

Експерти Morgan Stanley вказують на появу ознак вірогідною нестачі опадів у Європі взимку і навесні 2012 р., що негативно відіб'ється на перспективах урожаю.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 6 по 12 січня 2012 Березневий ф'ючерс на кукурудзу на американській біржі СВОТ подешевшав на $ 12,6 / т до $ 240,53 / т EXW. Вартість контракту на французькій біржі Euronext незначно збільшилася до $ 199,5 / т DXW.

Мінсільгосп США лише трохи знизив прогноз перехідних запасів кукурудзи в США, які будуть найменшими за 16 років. Проте, прогноз USDA виявився несподіваним для експертів: він перевищує середній прогноз аналітиків приватних на 13%.

Станом на 1 грудня 2011 запаси кукурудзи в США склали 9,642 млрд. бушелів; приватні аналітики припускали, що їх обсяг дорівнює 9,39 млрд. бушелів.

Всупереч очікуванням суб'єктів ринку, Мінсільгосп прогнозує збільшення світових запасів кукурудзи. Він лише незначно знизив прогноз виробництва для Аргентини і залишив без змін прогноз для Бразилії.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини