Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Китай: у 2012 р. споживання зерна збільшиться майже на 3% до 585 млн. т

За прогнозом Академії наук Китаю, в 2012 р. споживання зерна в країні збільшиться в порівнянні з попереднім роком на 2,9% до 585 млн. т. При цьому виробництво зросте лише на 0,4-0,6% приблизно до 575 млн. т.

Незначний приріст виробництва може свідчити про те, що країні все складніше його нарощувати, після того як воно росло протягом останніх 8 років. Крім того, Китай буде і далі імпортувати зерно з метою ліквідації його дефіциту на внутрішньому ринку.

У країні спостерігається підвищення рівня доходів населення, що веде до збільшення споживання м'ясо-молочної продукції та зростання попиту на фуражне зерно. Експерти відзначають швидке розширення потужностей з переробки кукурудзи і збільшення попиту на кукурудзу.

У 2011 р. виробництво зерна в Китаї підвищився в порівнянні з попереднім роком на 4,5% до рекордних 571,2 млн. т.

Як повідомляла компанія "Проагро", фахівці дослідницької компанії Cngrain.com прогнозують, що в найближчі 5 років темпи приросту промислового споживання кукурудзи в Китаї сповільняться, що пов'язано зі зменшенням темпів розвитку економіки країни. Це зробить негативний вплив на імпорт зерновий, що може мати знижувальний вплив на світові ціни.

Очікується, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) переробка кукурудзи може збільшитися в країні в порівнянні з попереднім сезоном на 5% до 55 млн. т. У попередньому маркетинговому році приріст склав 11%.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини