Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Аргентина: у найближчі дні спекотна погода збережеться

За словами експерта Зерновий біржі Буенос-Айреса Максиміліана Завали (Maximiliano Zavala), в найближчі дні в Аргентині буде спекотна погода з незначною кількістю опадів. Температура повітря досягне свого пікового значення 21 січня ц.р., склавши в провінціях Санта-Фе і Буенос-Айрес 38-39 ° C.

Спекотна посушлива погода негативно відбивається на стані посівів кукурудзи і, меншою мірою, сої в Аргентині і Бразилії. Фахівці Agroconsult припускають, що несприятливі умови можуть стати причиною втрати в цих двох країнах близько 11 млн. т кукурудзи.

Найсильніша посуха за всю історію спостерігається в Мексиці.

Міністр сільського господарства Аргентини Норберто Яуар (Norberto Yauhar) оголосив про введення надзвичайного стану в провінціях, які найбільшою мірою постраждали від посухи. В результаті, виробники в цих регіонах можуть отримати доступ до податкових пільг і фінансової допомоги.

Як повідомляла компанія "Проагро", фахівці Зерновий біржі Розаріо знизили прогноз виробництва кукурудзи в Аргентині в 2011/12 МР майже на 18% до 21,4 млн. т, що пояснюється негативним впливом посухи на стан посівів. Очікується, що у порівнянні попереднім сезоном знизиться врожайність.

Аргентина є другим за величиною експортером кукурудзи після США.

Трохи раніше Мінсільгосп США зменшив прогноз врожаю для Аргентини на 10,3% до 26 млн. т.

Брак вологи відчувається в країні з кінця листопада. Нещодавно в окремих районах пройшли сприятливі дощі, які привели до деякого поліпшення стану посівів.

Останнім часом інформація про жадібної посушливій погоді в Південній Америці надає підтримку світовому аграрному ринку.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини