Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Китай припинив імпорт шротів олійних з Індії

Влада Китаю ввела заборону на імпорт шротів олійних з Індії. Дане рішення пояснюється виявленням в деяких партіях індійського ріпакової шроту небезпечного для здоров'я хімічної сполуки - малахітової зелені.

Фахівці Асоціації виробників рослинних масел Індії прогнозує, що введення заборони в Китаї надасть сильний негативний вплив на індійський експорт.

Китай є четвертим за величиною імпортером індійських шротів олійних. У квітні-грудні 2011 р. Індія поставила в цю країну близько 344,14 тис. т своєї продукції.

Як повідомляла компанія "Проагро", за інформацією Асоціації виробників рослинних масел Індії, в грудні 2011 р. країна збільшила експорт шротів олійних в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 24,5% дo 953,5 тис. т. Нарощуванню поставкою сприяли ослаблення рупії і високий попит з боку В'єтнаму, Південної Кореї та Японії.

За перші 9 місяців 2011/12 фіскального року (квітень-березень) поставки зросли проти квітня-грудня 2010 р. на 22,9% до 3,87 млн. т.

Експорт соєвого шроту в грудні збільшився на 30,6% до 798 тис. т.

Індія є одним з найбільших експортерів соєвого шроту в світі.

Європейські аналітики вважають, що експорт соєвого шроту з Індії в 2011/12 МР виявиться меншим, ніж очікувалося раніше. Це пов'язано з меншою, ніж прогнозувалося, переробкою в країні.

Експерти припускають, що врожай сої не досяг в країні прогнозованих 11 млн. т, склавши лише 10,3 млн. т. Проте, це більше врожаю в 2010/11 МР на 0,8 млн. т. У той же час, переробка скоротиться в поточному сезоні через низький рівень запасів на початок періоду.

У 2011/12 МР (жовтень-вересень) переробка соєвого шроту може зменшитися на 4,4% до 4,3 млн. т.

Негативний вплив на експорт соєвого шроту надасть також, окрім зменшення переробки, нарощування внутрішнього споживання сої, яка може досягти 3,2-3,3 млн. т.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини