Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Споживання пшениці в Ірані скоротиться на 40%

Заступник міністра торгівлі, новий генеральний директор Державної торгової компанії Ірану Кабаді заявив, що з набранням чинності Закону про надання цільових субсидій споживання пшениці в Ірані скоротилося на 30% і до кінця поточного року (до 20.03.12) очікується скорочення споживання названої продукції ще приблизно на 10%.

Кабаді зазначив, що завдяки названому закону, в якому міститься вимога правильного управління на всіх етапах виробництва, починаючи від вирощування пшениці і закінчуючи випічкою хліба, споживання пшениці скоротилося до 600-650 тис. т на місяць.

За словами Кабаді, скорочення споживання пшениці стало можливим завдяки зменшенню втрат при переробці пшениці, вдосконаленню методів управління на борошномельних фабриках і підприємствах, що переробляють пшеницю, надання хлібозаводам права самостійно вибирати борошно для виробничого процесу, встановлення реальних цін на продукцію і т.д.

Як повідомляло "Казах-Зерно", в 2010 році іранські фермери намолотили 14,5 млн тонн зерна, проти 13 млн тонн 2009 року.

У сезоні 2010/11 МР країна не тільки відмовилася від імпорту пшениці, а й почала її експорт. Було заплановано в 2010/11 маркетинговому році поставити 2 млн тонн пшениці в Єгипет, Оман та Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ).

http://www.newsland.ru/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини