Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Аргентина: прогнози виробництва кукурудзи та сої в 2011/12 МР істотно знижені

У зв'язку з несприятливими погодними умовами, Мінсільгосп Аргентини різко знизив прогноз урожаю кукурудзи для країни в 2011/12 МР - на 23,7% до 23 млн. т. Посіви сильно постраждали в грудні від нестачі опадів.

У дуже хорошому стані знаходиться лише 1% посівів кукурудзи, в хорошому стані - 32%, в поганому - 25%. Стан 42% посівів оцінюється як середнє.

Аргентина є другим за величиною експортером кукурудзи в світі після США і третім за величиною експортером соєвих бобів.

Соя також постраждала від посухи, хоча і в меншій мірі, ніж кукурудза. Прогноз урожаю бобів був знижений до 48,9 млн. т. Раніше він становив 52-53 млн. т. Очікується, що врожайність буде низькою, хоча рясні дощі ще можуть привести до відновлення хорошого потенціалу врожаю.

Стан 54% посівів сої є хорошим, 34% - середнім, 12% - поганим.

Тим часом прогноз виробництва пшениці в зв'язку з високою врожайністю був підвищений на 11,7% до 13,4 млн. т. В порівнянні з 2010/11 МР урожай зменшиться на 15%, що пов'язано зі скороченням посівних площ.

Як повідомляла компанія "Проагро", фахівці Зерновий біржі Розаріо знизили прогноз виробництва кукурудзи в Аргентині в 2011/12 МР майже на 18% до 21,4 млн. т, що пояснюється негативним впливом посухи на стан посівів. Очікується, що у порівнянні попереднім сезоном знизиться врожайність.

Трохи раніше Мінсільгосп США зменшив прогноз врожаю для Аргентини на 10,3% до 26 млн. т.

Брак вологи відчувається в країні з кінця листопада.

За словами економіста Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Ліліани Балбі (Liliana Balbi), в 2011/12 МР виробництво кукурудзи в Аргентині зменшиться в порівнянні з його рекордним рівнем в попередньому періоді на 7% до 21,4 млн. т.

Балбі вважає, що втрати врожаю в Аргентині не зроблять істотного злиття на ситуацію на світовому ринку у зв'язку з великою пропозицією американської продукції. США можуть збільшити виробництво в 2012 р., що компенсує зниження пропозиції аргентинського зерна.

У США виробляється близько 39% всієї кукурудзи в світі. Частка США у світовому експорті сягає 46%. У поточному сезоні виробництво в Аргентині складе лише 8,3% від врожаю в США.

Експерти асоціації виробників сої Acsoja прогнозують, що у зв'язку з посухою фінансові втрати експортерів бобів можуть скласти близько $ 3,2 млрд. При цьому виробництв скоротиться в порівнянні з 2010/11 МР приблизно на 7 млн. т; воно не досягне прогнозованих раніше 52 млн. т.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини