Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

В Угорщині виробництво ГМ-кукурудзи закінчилося невдало

Компанія з виробництва насіння генетично модифікованих сільгоспкультур намагається впровадити свій продукт на ринки багатьох країн світу. Проте спроба виробництва ГМ кукурудзи в Угорщині закінчилася провалом.

У березні поточного року уряд Угорщини підписало відповідне законодавство, в якому говорилося про проведення польових випробувань насіння кукурудзи для перевірки на наявність ГМО. Однак урожай кукурудзи був знищений, оскільки Міністерство Сільського Господарства Угорщини стверджує, що в кукурудзі були знайдені сліди генної інженерії.

Компанія «Монсанто», в свою чергу, подала позов до суду з проханням призупинити знищення кукурудзи з представлених компанією насіння. З пробного врожаю кукурудзи уряд вже встиг знищити 400 га культури, однак, на думку насіннєвої компанії, угорська сторона не мала право здійснювати подібні дії до закінчення розглядів і перевірок врожаю на вміст ГМО самою компанією «Монсанто», інформує ІА «Казах-Зерно».

У лабораторіях «Монсанто» в угорській пробної кукурудзі не було виявлено ГМО, проте в незалежній лабораторії Франції сліди генної інженерії в кукурудзі були виявлені. До закінчення цієї спірної ситуації урожай кукурудзи повинен залишатися недоторканим. Це може мати несприятливі екологічні наслідки для Угорщини, у випадку, якщо кукурудза містить ГМО.

http://www.newsland.ru/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини