Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Канада: перехідні запаси каноли скоротяться в 2011/12 МР майже на 40%, незважаючи на рекордний урожай

В останні місяці обсяги світової торгівлі були більшими, ніж очікувалося. Це пов'язано з активним експортом канадської продукції, який спостерігався до січня п.р., що частково пояснюється меншими, ніж прогнозувалося, поставками з України і значним попитом імпортним з боку Китаю, США та ЄС.

На поточний момент вартість каноли на канадській біржі WCE становить $ 515-527 / т.

У ЄС ціна рапсу вище цін на американську сою приблизно на $ 80-90 / т. У 2006-10 рр.. цінова різниця становила в середньому $ 29 / т.

З урахуванням поточний несприятливих погодних умов в Україну, істотного скорочення площі посіву озимого ріпаку в ЄС та очікуваного низького рівня світових запасів в червні-липні 2012 р., для задоволення світового попиту необхідно збільшення виробництва в Канаді.

Експерти прогнозують, що в січні ц.р. Канада експортує 1 млн. т каноли. У серпні-січні 2011/12 МР поставки складуть рекордні 4,9 млн. т, що більше їх обсягу роком раніше на 28,9%.

У грудні-січні збільшився імпорт канадської продукції в Китай, Пакистан і Бангладеш. Великі обсяги також поставляються в США, Японію, Мексику і ОАЕ.

Очікується, що в 2011/12 МР Канада експортує 8 млн. т каноли, що більше поставок в попередньому періоді на 11%. Переробка досягне в країні 6,7 млн. т.

У 2011 р. в Канаді було зібрано рекордні 14,2 млн. т каноли. Однак, зважаючи активного експорту та переробки її перехідні запаси зменшаться в поточному маркетинговому році на 38,8% до 1,12 млн. т.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини