Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Йорданія збільшить в 2011/12 МР імпорт кукурудзи

Експерти Мінсільгоспу США прогнозують, що в 2011/12 МР імпорт кукурудзи в Йорданію досягне 500 тис. т, ячменю - 600 тис. т, пшениці - 720 тис. т.

На початку 2011 р. країна різко збільшила закупівлю зерна з метою поповнення запасів і забезпечення продовольчої безпеки. Це було викликано побоюваннями з приводу масових протестів на Близькому Сході і в Північній Африці, які призвели до усунення від влади президентів Тунісу і Єгипту і громадянській війні в Лівії.

Виробництво зернових в Йорданії є незначним. Менш ніж 1 тис. т вирощеної кукурудзи може використовуватися в харчових цілях; майже весь вироблений ячмінь застосовується в кормових цілях, а обсяг виробленої пшениці достатній для задоволення внутрішнього попиту протягом всього 17 днів.

Останнім часом імпорт кукурудзи збільшився, що пояснюється розвитком птахівництва та молочної промисловості та нарощуванням експорту курятини в найближчі країни, особливо до Іраку.

Імпортний попит на ячмінь зменшився внаслідок реформування системи субсидій, спрямованого на боротьбу з корупцією.

Очікується, що в поточному сезоні імпорт кукурудзи збільшиться за рахунок скорочення поставок ячменя. Імпорт пшениці залишиться приблизно на рівні 2010/11 МР.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини