Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Світовий ринок цукру продовжує рости

На закритті черговий торгового тижня цукрові ф'ючерси, продемонструвавши чергове підвищення, виросли до тримісячного максимуму. Березневі ф'ючерси на цукор-сирець на Нью-Йоркській товарно-сировинній біржі ICE, додавши 1,1% по відношенню до попередньої сесії, закрилися на рівні 24,89 цент / фунт ($ 548 за тонну). Трейдери побоюються, що поставки солодкого продукту будуть обмежені до початку нового врожаю в Бразилії. Додатковий стимул ринку надає зниження виробництва цукру в Мексиці

Станом на 23 січня 2012 вартість цукру білого на Лондонській біржі (березневий контракт) склала $ 645,60 за тонну, зміна до попереднього дня біржових торгів склало - $ 4 за тонну в бік підвищення.

Торговельний тиждень зернові контракти в Чикаго завершили в основному підвищенням. Пшениця закрилася в п'ятницю (20.01) в "зеленій зоні" на рівні 610,4 ц / бушель за підтримки кукурудзяного ринку, а також на тлі оптимізму трейдерів щодо експортного попиту. Щотижневий звіт за обсягом експортних продажів відбив вищі показники, ніж очікувалося.

З цієї причини на ринку з'явилися нові покупці, вважають аналітики. Проте, зростання кукурудзи до 611,4 ц / бушель, завдяки збільшенню обсягу експортних продажів, залишається ключовим фактором для підвищення пшеничних котирувань. Кукурудзяний сектор зростає на тлі скорочення запасів у найближчій перспективі, а також проблем з погодою в Південній Америці, яка є основним конкурентом кукурудзи США на експортному ринку. Можливо, дощі вже не зможуть компенсувати шкоду, завдану урожаю посухою.

Ринки какао і кава на торговельній сесії в п'ятницю знову закрилися в однаковому низхідному тренді. Березневі ф'ючерси на какао і кава знизилися на 2,6% і 0,6% відповідно.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини