Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Росія: НКХП за I половину 2011/12 МР відвантажив на експорт 2,24 млн. т зерна

ВАТ "Новоросійський комбінат хлібопродуктів" (НКХП), контрольний пакет акцій якого належить ВАТ "Об'єднана зернова компанія", в період з 1 липня по 31 грудня 2011 р. відвантажило на експорт 2,24 млн. т російського зерна, передає прес-служба підприємства .

Основні країни-одержувачі російського зерна, що відвантажується через ВАТ "НКХП" - Кенія, Ізраїль, Лівія, Єгипет, Саудівська Аравія, Іспанія, Йорданія, Ірак, Ємен і інші. Більше 50 тис. т зерна в 2011 р. були відвантажені з міжнародних гуманітарних програм Російської Федерації - у Корейську Народно-Демократичну Республіку і Республіку Нікарагуа.

У I кварталі 2012 р. ВАТ "НКХП" планує відвантажити на експорт до 1,2 млн. т російського зерна.

Збільшення обсягів перевалки зерна через зерновий термінал ВАТ "НКХП" стало можливим після його масштабної модернізації. Вона була успішно проведена з серпня 2010 р. по 1 липня 2011 р. - в період ембарго на експорт зернових з Росії.

Нинішня потужність терміналу з навантаження складає близько 450 тис. т на місяць, що дозволяє досягти річного обсягу перевалки зерна в обсязі 4,5 млн. т. До модернізації максимальна потужність не перевищувала 350 тис. т в місяць.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини