Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Мексика збільшить імпорт кукурудзи в 2011/12 МР на 6% до 15,4 млн. т - FAO

Експерти Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) прогнозують, що в 2011/12 МР Мексика збільшить імпорт кукурудзи в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 6% до 15,4 млн. т. Це пов'язано з очікуваним зменшенням виробництва річної кукурудзи на 9% до 20 млн. т через морози в осінньо-зимовий період і посухи та заморозків у вересні 2011 р.

На поточний момент в країні проводиться посів осінньо-зимової кукурудзи, яка представляє близько 30% всього виробництва кукурудзи в країні.

Очікується, що посіви осінньо-зимової кукурудзи зменшаться на 14% внаслідок незначних опадів. В результаті, її виробництво складе лише 4,9 млн. т, що на 25% менше середнього показника за 5 сезонів.

Мексика є одним з найбільших у світі імпортерів кукурудзи. Вона в основному закуповує американське зерно.

Прогнози збільшення імпорту в країну надають підтримку світовим цінам.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 12 по 19 січня 2012 р. на американській біржі СВОТ березневий ф'ючерс на кукурудзу подешевшав приблизно на $ 2 / т до $ 238,57 / т EXW. Основний тиск чинив низький попит. Побоювання з приводу посухи в Південній Америці мало незначне підвищувальний вплив на ринок.

Багато трейдерів прогнозують, що до початку весну 2012 р. ціни на кукурудзу будуть знижуватися.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини