Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Австралія збільшить експорт яловичини в 2012 р. на 2,7% до рекордних 975 тис. т

Фахівці концерну Meat & Livestock Australia Ltd. прогнозують, що в 2012 р. Австралія збільшить експорт яловичини в порівнянні з попереднім роком на 2,7% до рекордних 975 тис. т. Цьому сприяють нарощування внутрішнього виробництва і підвищення попиту з боку США.

У найбільшій мірі поставки австралійської продукції зростуть у США, Росію і деякі азіатські держави. Це більш ніж компенсує скорочення експорту в Японію і Південну Корею.

Австралія постачає на зовнішні ринки приблизно дві третини виробленої яловичини.

У попередні роки зміцнення австралійського долара чинило негативний вплив на експорт, проте дія цього фактора було більш ніж компенсоване високим світовим попитом через дефіцит яловичини і підвищенням попиту на нетрадиційних для Австралії ринках.

Очікується, що експорт живої худоби буде скорочуватися. У 2012 р. його постачання з Австралії зменшаться на 16% до 570 тис. т. У 2011 р. рівень експорту знизився в порівнянні з попереднім роком на 22% до 682 тис. т, що було пов'язано з введенням тимчасової заборони на поставку цієї продукції до Індонезії.

Як повідомляла компанія "Проагро", за інформацією Meat & Livestock Australia Ltd., В грудні 2011 р. Австралія експортувала рекордні для цього місяця 82,1 тис. т яловичини, що на 6% більше поставок роком раніше. У той же час, в порівнянні з листопада 2011 р. експорт скоротився на 8,6%.

У зв'язку з великим поставками в листопаді-грудні, Австралія стала найбільшим в світі експортером, відтіснивши Бразилію на друге місце.

У 2011 р. Австралія збільшила експорт в порівнянні з попереднім роком на 2,9% до 949,2 тис. т.

Країна поставила в США 167,8 тис. т яловичини, що на 9,3% менше обсягу поставок у попередньому році і є найнижчим показником з 60-х років ХХ століття. При цьому в грудні 2011 р. експорт зріс в порівнянні з його рівнем роком раніше на 81% до 16 тис. т, що дозволяє прогнозувати підвищення його темпів.

На поточний момент у США спостерігається високий попит і рекордні ціни на нежирну яловичину, великим постачальником якої є Австралія.

Найбільшим покупцем австралійської продукції в 2011 р. була Японія, яка закупила 342,2 тис. т. У грудні обсяг поставок склав 30,2 тис. т.

У 2011 р. сумарна частка поставок австралійської яловичини в США і Японію в загальному обсязі експорту цієї продукції склала 54%, що є найнижчим показником з 1977 р. У 2010 р. він дорівнював 59%.

Експорт в Південну Корею збільшився в 2011 р. на 18% до 146,3 тис. т, що значно перевищило зроблені раніше прогнози. Четверного за величиною імпортером австралійської яловичини була Росія. Рекордні обсяги цієї продукції були поставлені в Китай, Гонконг і Сінгапур.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини