Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Індія: рішення про експорт додаткових обсягів цукру може бути прийнято після вересня 2011

Міністр продовольства Індії К.В. Томас повідомив про те, що рішення про експорт додаткових обсягів цукру може бути прийнято після вересня 2011 р. За його думку, світові ціни будуть стабільні до січня 2012

Очікується, що на початок 2011/12 МР (жовтень-вересень) запаси цукру складуть в країні 5,9-6 млн. т.

У поточному сезоні уряд дозволив поставити на зовнішні ринки 2,2 млн. т цукру.

Очікується, що в 2010/11 МР виробництво цукру в країні складе 24,5 млн. т, споживання - 22-22,5 млн. т.

Як повідомляла компанія "Проагро" в квітні ц.р. уряд Індії дозволив експорт 500 тис. т цукру. Питання дозволу додаткових поставок розглядався протягом 3 місяців у зв'язку з побоюваннями з приводу високої інфляції в країні, що викликало занепокоєння переробників і трейдерів, які розраховували скористатися високими світовими цінами.

Міністерство продовольства країни дозволило експортувати приватним переробним компаніям 448,5 тис. т. Крім того, 51,5 тис. т продукції будуть поставлені в рамках двосторонніх державних угод в Бангладеш, Непал і на Мальдіви.

У попередні 2 сезони в Індії спостерігався дефіцит цукру.

У своєму останньому звіті по світовому балансу цукру Міжнародна організація по цукру (МОС), прогнозує в 2010/11 МР збільшення виробництва цукру на 5,7% до 167 млн. т, при цьому споживання буде на рівні 166,2 млн. т, що на 2,1% більше 2009/10 МГ. Таким чином, за останні два роки, на світовому ринку утворюється профіцит цукру.

Враховуючи високі світові ціни на цукор, багато країн знижують імпортний попит, про що свідчить динаміка останніх років. У 2010/11 МР році імпортний попит знизиться більш ніж на 6% по відношенню до попереднього року, при цьому експортний потенціал основних сахаропроізводящіх країн виявиться нижче більш ніж на 5%.

Перехідні товарні запаси залишаться на колишньому рівні, але з урахуванням зростання виробництва цукру співвідношення товарних запасів до споживання може знизитися до мінімального, за останні 10 років, рівня.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини