Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Експорт російського зерна в II половині 2011/12 МР різко скоротиться - МСХ США

Експорт російського зерна в II половині 2011/12 МР різко скоротиться. Про цей йдеться в січневому звіті аташе з сільського господарства при посольстві США в Москві. Основні причини американський фахівець бачить у високому рівні внутрішнього попиту і скорочення запасів, пише ІА "Зерно Он-Лайн".

Експорт російського зерна в I половині сезону 2011/12 був агресивним, каже аташе США. Його обсяги за 6 місяців сезону перевищили 18 млн. т, включаючи 14,8 млн. т пшениці.

Експортний потенціал трьох провідних регіонів Півдня - Краснодарського і Ставропольського країв, а також Ростовській області значною мірою вичерпаний, констатує аташе. У найближчі місяці експортний вивіз зерна з даних регіонів буде малоістотні. Між тим, масштабні поставки на експорт зерна з Уральського і Сибірського районів залишаються нерентабельними або малорентабельними, незважаючи на низькі ціни на даних ринках.

Ще однією обставиною, що гальмує експорт, аташе США називає зимові умови, через які морські порти Росії працюють не на повну потужність.

Крім того, американський фахівець відзначає, що високим залишається внутрішній попит на зерно у зв'язку зі стійким розвитком птахівництва і свинарства, а також стабілізацією галузі ВРХ.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини