Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

РФ як і раніше впливовий гравець на світовому ринку зерна

РФ як і раніше впливовий гравець на світовому ринку зерна

У 2011 р. Мінсільгосп Росії підвищив прогноз з експорту зернових з 15 до 18 млн тонн. Саме стільки пшениці можна буде продати за кордон. Правда, тільки в тому випадку, якщо врожай-2011 виявиться не менше 90 млн тонн. Наша країна як і раніше впливовий гравець на світовому ринку, вважає радник президента Торгово-промислової палати області з питань АПК Юрій Корнюш:

"Багато хто вважав, що Росія втратила своє експортне вплив на поставки зернових в Єгипет. Нещодавно пройшли торги, і російське зерно було закуплено там за пристойними цінами. Я думаю, що побоювання були марні. Ми розуміємо, що сьогодні і населення світу зросло, і споживання виросло, і ми знаємо, що цього року є орієнтування на те, що і в Америці буде посуха на певні види сільгоспкультур. Та й в Європі теж.

Тому, я думаю, цілком можливо, що російське зерно вийде цього року з непоганими показниками в плані того, щоб продати його і отримати хороші гроші. Сьогодні до нас повернулися обличчям Єгипет, Туреччина, Причорноморські країни. Закупівлі будуть йти. У ТПП вже були представники Алжиру. Вони і раніше скуповували у нас зернову культуру. Цього року вони хочуть ще й кукурудзу закуповувати у нас. Я думаю, що треба працювати з ними безпосередньо, вони сумлінні платники. На сьогоднішній день заявки є на сою понад 30 тис. тонн, на кукурудзу - близько 50 тис. тонн. У них хороші обсяги. Я думаю, реально скористатися цим ".

Як раніше повідомляло ІА "Казах-Зерно", у зв'язку з рекордною спекою і що послідувала за нею посухою в Росії було зібрано всього 60 мільйонів тонн зерна, проти рекордних 97100000 тонн в 2009 році. Через це Росії довелося тимчасово призупинити експорт зернових. Останній раз урожай зерна нижче 70 млн тонн отриманий в 2003 році - 67 млн ​​тонн. У 2000 році зібрали 65500000 тонн. А найнижчий показник в історії нової Росії становить 47,8 млн тонн - стільки зерна зібрали в 1998 році.

http://www.newsland.ru/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини