Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Великобританія: потепління клімату призведе до підвищення врожайності пшениці і цукрового буряка

Аналітики Міністерства охорони навколишнього середовища, продовольства та розвитку сільської місцевості Великобританії прогнозують, що в найближчі 40 років врожайність цукрових буряків і пшениці в країні підвищиться під впливом збільшення температур.

Врожайність буряка може покращитися на 20-70%, пшениці - на 140%, чому сприятиме потепління клімату. Крім того, завдяки цьому у британських аграріїв з'явиться можливість вирощувати такі культури як соя, соняшник, персики, абрикоси і виноград.

Зміна клімату буде супроводжуватися збільшенням кількості паводків і засух.

До 2080 р. кількість днів у році, коли температура перевищує 26 ° C, може збільшитися з приблизно 18 до 27-121. Це призведе до зменшення потреби в опаленні будинків і до підвищення попиту на кондиціонери.

Кількість передчасних смертей, пов'язаних з холодною погодою, становить у Великобританії 26 тис. - 57 тис. на рік. До 50-х років ХХІ ст. воно зменшиться до 3,9 тис. - 24 тис. З іншого боку, кількість смертей, викликаних спекою, зросте на 0,58-5,9 тис. на рік.

Керівник Комітету з кліматичних змін Джон Кребс вважає, що уряд повинен розробити план заходів, спрямований на подолання негативних наслідків потепління; якщо такі заходи не будуть прийматися, це може мати катастрофічні наслідки для країни.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини