Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Мито на ввезення цукру-сирцю до Митного союзу в лютому 2012 р. збережеться на рівні $ 140 / т

Ставка мита на ввезення цукру-сирцю до Митного союзу в лютому 2012 р. збережеться на рівні $ 140 / т. Про це йдеться в листі Федеральної митної служби (ФТС) РФ, пише ІА "Інтерфакс-Захід".

Мито встановлена ​​з розрахунку середньомісячної ціни за грудень 2011 р. на цукор-сирець на Нью-йоркській товарно-сировинній біржі.

В даний час в Митному союзі діють дві шкали визначення імпортних мит на цукор-сирець. З березня по липень мито визначається за шкалою для міжсезонного періоду, в який її розмір в залежності від цін на світовому ринку становить від $ 50 до $ 250 / т. У цей період, коли не переробляється власна цукровий буряк, режим ввезення цукру-сирцю з-за кордону послаблюється.

З 1 серпня, напередодні збирання врожаю цукрових буряків, в Митному союзі вступає в силу інша шкала мита, яка посилює захисний механізм цукрового ринку. Згідно з нею мінімальний розмір мита на імпорт цукру-сирцю складає $ 140 / т, максимальний - $ 270.

Однак, після вступу Росії до СОТ шкала визначення мита на імпорт цукру-сирцю зміниться. Вона буде відповідати рівню захисту цукрового ринку РФ в 2004 р. і біржовими цінами на той час. В результаті цього, вважає ряд експертів, внутрішній ринок стане менш захищеним і більш залежним від біржових цін, які за цей період значно виросли.

Зокрема, за чинного режиму, мінімальна мито на імпорт сирцю в розмірі $ 140 за тонну відповідає середньомісячній ціні на Нью-йоркській товарно-сировинній біржі не менше $ 396,84 за 1 тонну. Після вступу Росії до СОТ мінімальна мито буде вводитися вже при ціні $ 198,4 за тонну.

За даними Росстату, в цьому році Росія отримала рекордний урожай цукрових буряків - 46,3 млн. т (22,3 млн. т в 2010 р.). Виробництво бурякового цукру, за даними Союзроссахара, перевищила 5 млн. то. Переробка буряків триває. Це не виключає, що імпорт цукру-сирцю в поточному сезоні може не знадобитися, оскільки ще є більше 2 млн. т (за деякими оцінками - 3,3 млн. т) перехідних запасів. Річна потреба Росії в цукрі оцінюється в 5,6 млн. т.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини