Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

ЄС: скорочення поставок свиней змушує ціни рости

Наслідуючи німецьким котируваннях, які подорожчали на 9 центів 27 січня 2012, ціни на свиней на ринках інших країн-членів ЄС також збільшилися.

Так, у Нідерландах і в Австрії поставки свиней на ринки значно скоротилися, і, отже, попит м'ясопереробних компаній не може бути задоволений повною мірою. Внаслідок цього, ціни виросли на 9 центів в Нідерландах і на 8 центів в Австрії. У Бельгії ціни на свиней також додали 7 центів. Ціни на свинячих ринках Данії на цьому тижні (23-29.01.12 р.) не змінилися, проте, датські аналітики теж повідомляють про значне скорочення поставок худоби на ринки, тому цілком можна очікувати аналогічного зростання цін і на датських свинячих ринках вже найближчим часом . У Франції та Іспанії ціни також залишилися на рівні минулого тижня.

У результаті зростання цін на німецьких і голландських ринках розрив між окремими європейськими котируваннями значно скоротився на цьому тижні. Німеччина в даний час знаходиться на вершині рейтингу п'яти найбільших європейських виробників свиней, за нею йдуть Іспанія, Данія, Нідерланди та Франція.

Тренд для німецького ринку: в даний час все, що відбувається, знаходиться під сильним впливом ринку живої худоби, особливо з урахуванням значного скорочення поставок. В умовах постійного попиту на свиней, готових до відправки на бойні, скорочення обсягу поставок відповідного худоби на ринки призвело до нездатності ринку задовольнити потреби м'ясопереробних компаній.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини